День пам’яті та примирення у Сальному

У середу, 9 травня, село Сальне відзначало День пам’яті та примирення. Розпочалоcя святкування із панахиди за загиблими воїнами, які поклали свої життя, захищаючи нашу землю. Опісля було відкрито урочисту частину свята, Державним Гімном України, а далі хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у страшній війні 1939 -1945 рр. і в наслідок бойових операцій на Сході нашої країни.
Згодом ведучі надали слово старості сіл Сальне та Садове, яка вклонилась ветеранам і побажала всім, аби в домівки більше ніколи не повернулась війна. Вітальну естафету було передано очільнику ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василю Снісаренку, який подякував усім ветеранам і воїнам АТО і побажав здоров’я, добробуту і миру.
Привітав мешканців с. Сальне і голова спілки ветеранів Ніжинського району Карапута Григорій Михайлович. Пан Григорій подякував усім добродіям, які привітали героїв і реставрували пам’ятник, зокрема Василю Снісаренку (ТОВ «УкрАгроРозвиток»), що постійно піклується про жителів села, надаючи різноманітні послуги та соціальну допомогу, а також фінансову підтримку нужденним.
Упродовж заходу для всіх присутніх лунали музичні вітання від учнів школи та їх учителів.
​Завершилось святкування покладанням квітів до стели пам’яті та монумента воїнові.
Після урочистої частини ветеранам ІІ Світової війни та воїнам АТО було вручено подарунки від ТОВ «УкрАгроРозвиток», яке велику увагу приділяє соціальній роботі і всіляко підтримує жителів села, що потребують допомоги. До осель ветеранів та Героїв АТО, які не мали змоги потрапити на свято, завітали уповноважені від ТОВ «УкрАгроРозвиток», щоб подякувати особисто за їхній подвиг та безмежну любов до рідної землі.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.