Ніжинські дітлахи до Дня матері підготували малюнковий флешмоб

Найміцніші обійми, найлагідніша усмішка, найсолодші слова – це все вона, єдина та незамінна, яка вчить нас долати будь-які складнощі, що виникають по життю, заспокоює та загоює душевні і фізичні рани. Дуже велику роль в успішному вихованні дитини відіграє МАМА. На світі не вистачить слів, щоб виказати всю любов, яка поєднує діточок та матерів.

На честь ДНЯ МАТЕРІ, який відзначається 13 травня, журналісти «Свідомого погляду» вирішили поспілкуватися з тими, хто більш за все цінує та потребує материнської уваги та піклування – з маленькими ніжинцями. Вихованці ДНЗ №9 «Лілея» та ДНЗ №13 «Берізка» на честь свята підготували для своїх мам найдорожчі подарунки – ті, що створені власними руками. Напередодні свята в садочку №9 «Лілея», у старшій групі пройшло заняття присвячене Дню Матері. Вихователь Юлія Чорненко на початку поспілкувалася з дітками про необхідність мами в житті кожної людини, а також про важливу роль підтримки і вдячності діточок своїм мамам. Згодом діткам запропонували взяти фарби та пензлики та намалювати мамин портрет або подарунок для мами. Дітлахи старанно виводили портрет матусі та розказували, за що вони люблять своїх неньок. Ділилися найприємнішими моментами, які пов’язують їх з мамами – теплими обіймами, спільним приготуванням смачних пиріжків і навіть грою у футбол.

У Ніжинському ДНЗ №13 «Берізка» всіх вихованців зібрали в актовій залі та провели бесіду до Дня Матері на тему «Мамина любов та її цінність для діток». Малеча заздалегідь приготувала малюнки на яких були зображені портрети мам. Дітлахи захоплено розповідали про своїх матусь, пригадували, якими теплими та ніжними можуть бути мамині долоні, а очі та посмішка найріднішими. Одна з вихованок садочку, 5-річна Даринка Ігнатушко навіть написала вірша для мами: «Мама дорога Я тебе люблю Ти найкраща мама в світі, я тебе кохаю, цілую обнімаю. Я тебе дуже люблю і нікуди не відпущу»…

Бути мамою це великий дар та велика відповідальність. Адже народити не означає стати ненькою, лише в любові до дитини, в турботі вдень і вночі у дитячому серці викарбовується вічне та єдине слово МАМА. На честь ДНЯ МАТЕРІ хочеться привітати всіх тих, хто вибрав цей відповідальний та інколи важкий шлях безмежної та безумовної любові.

 

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.