Ніжинські самбісти привезли перемоги з Чемпіонату України

11-12 травня смт. Підгірці (Київська обл.) знову приймав Чемпіонат України з бойового самбо. Цього разу в спортивно-розважальному комплексі “Рестоград-Імперія” вийшли на килим чоловіки та юніори. Чернігіваська область посіла 5 місце серед чоловіків та 4 місце серед юніорів. Вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак” показали наступні результати:

чоловіки: Чемпіоном України у 82кг став Шило Максим ( 3 перемоги). Тимченко Володимир та Григор Максим у 68кг посіли 7-мі місця (1 перемога, 1 поразка). Нестеренко Євгеній та Крило Сергій залишились без місця провівши також по два поєдинка.

юніори: Чемпіоном України у 82 кг став Кубрак Іван ( 3 перемоги) та виконав норматив кандидата у Майстри спорту України. ІІІ місце з двома перемогами у 57 кг посів Мартиненко Данило, виконавши І спортивний розряд.

62 кг – Курлаєв Андрій, 68 кг – Кубрак Ярослав, 74кг -Полівко Нікіта – програли у першій сутичці.

Президент української та європейської федерації бойового самбо Ельхан Велієв високо оцінив стабільність виступів Ніжинських спортсменів на Чемпіоната та Кубках України. Кубрак Іван до юніорів, вигравав чемпіонати серед юнаків середнього та старшого віку.Подякував тренеру Васильєву Олександру за стабільність виступів у всіх вікових групах.

Ніжинська КДЮСШ ФСТ “Спартак”, Ніжинські федерації бойового самбо та хортингу висловлють подяку депутатам обласної ради Гавриленко Валерію та Охонько Сергію, начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Глушко Павлу за постійну підтримку бойового самбо та хортингу у м. Ніжині.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.