Приголомшуючий квест об’єднав ніжинців. ФОТО

Шалений день видався в неділю 13 травня. Драйвовий та цікавий Квест «Відкрий друге дихання» зібрав навколо себе молодь Ніжина. Квест почався о 9 ранку в парку Шевченка, але не обмежився тільки парком. Учасники плавали на байдарках, бігали по місту, шукаючи об’єкти із завдань, дряпалися на дерева, відвідали музей Рідкісної книги, де спілкувалися з директором музею Олександром Морозовим, стріляли з луку по мішеням та провели справжній бій з представниками Ніжинського археологічного товариства, і багато чого іншого.

Журналісти «Нежатину» поспілкувались з однією із учасників квесту, викладачкою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Галиною Бондаренко про емоції, які вона відчула від участі в даному заході.

«Випадково побачила об’яву Володимира Стрельнікова про квест «Відкрий друге дихання» та відразу загорілася ідеєю. Зізнаюся чесно, не була до кінця впевнена, що впораюся з завданням, але в результаті ми перші прийшли до фінішу!», – розповідає Галина, та зазначає: «Отримавши лист з дев’ятьма завданнями, ми натхненно взялися до виконання кожного з них. Дуже запам’ятався один момент, коли перед тим, як мені необхідно було лізти нагору, я стояла і дивилася на неймовірну для мене височінь та відчувала себе справжньою скелелазкою. Не дивлячись на травмовану руку в минулому та острах падіння, я подолала себе та отримала величезне задоволення від перемоги над своїми побоюваннями. Для себе я зрозуміла дещо цінне – людина може все при відповідному бажанні та згуртованості з колективом однодумців!

Я дуже вдячна організаторам квесту  Володимиру Стрельнікову, Анжеліці Тимченко, Олегу Литвиненку за ту приголомшливу енергію та адреналін, який не відпускає мене і сьогодні! В якості подарунку за участь у змаганнях наша команда отримала сертифікат на відвідування кафе «Соло»».

Підводячи підсумки змагань можна зазначити, що один день вмістив в себе величезну кількість важливих, приємних моментів: знайомство з цікавими та різноплановими людьми, активний відпочинок на природі, багато корисної та цікавої інформації та бажання повторити це знову!

Наприкінці змагання всі команди отримали разом з неймовірними емоціями ще й цікаві призи.

Судячи з активності ніжинців у інтернет-спільноті «Наш город Нежин» багато людей виявили бажання й надалі приймати участь у подібних змаганнях, тому модератор групи, а також організатор квесту Володимир Стрельніков пообіцяв через декілька тижнів повторити подібний квест!

Дуже тішить той факт, шо ніжинська громада активно пропагує та демонструє на практиці користь та радість від подібного відпочинку!

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.