Науковці розповіли про “мікроби настрою”

Бактерії кишківника впливають на розвиток аутизму, алергії, раку та ожиріння.

Бактерії кишківника можуть впливати на наш мозок та душевний стан. Про результати дослідження японських мікробіологів розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Немиті руки можуть призвести до депресії або ж до аутизму.

Організми “стерильних” мишей, яких вирощували без контакту з мікробами, викидають у кров удвічі більше антистресового гормону, порівняно зі звичайними мишами. Потрапляючи в організм, вони винищують корисних жителів кишківника.

Так само мікроби впливають і на мозок людини. Вони проникають із їжею, контактом з домашніми улюбленцями або ж просто з диханням. Це може стати причиною депресії.
Науковці досліджують вплив бактерій кишківника на розвиток аутизму, алергії, раку та ожиріння.

Відкриття дозволяє дослідникам працювати над покращенням окремих мікробів, які будуть боротися із негативними мікробами. У разі успішних експерементів в майбутньому вчені зможуть застосовувати “мікроби настрою” для поліпшення психічного та фізичного здоров’я людини.

Раніше, йшлось про те, що “мікроби”, “бактерії” асоціюються в нас з чимось шкідливим і навіть небезпечним. Та насправді є такі мікроби, які навпаки – оздоровлюють нас і називаються вони пробіотиками. Що це таке, де містяться та як впливають на наше здоров’я. Розбирались разом з біохіміком Глібом Репічем.

Джерело: ТСН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.