Ніжинських дітлахів та їх батьків ощасливили новим майданчиком

Незабаром в Україні святкуватимуть День захисту дітей, свято, коли кожна дитина повинна отримати «наднормову» порцію уваги, радості та любові. А що є найбільшим приводом для веселощів? Звичайно, це місце, де дітки можуть зібратись разом, активно погратись, а їх батьки не будуть переживати за безпеку.

Жителі будинку 114, що знаходиться по вулиці Об’їжджа давно мріяли, аби діти їхнього двору могли гратись на новому майданчику. Допомогли їм у здійснені такої мрії депутати від ВО «Батьківщина», які вже встановили по місту Ніжину 37 дитячих майданчиків у рамках програми “Дитячий майданчик у кожен двір». Тож 13 травня мешканці будинку разом з «батьківщинівцями» встановили новенький ігровий майданчик на радість маленьким ніжинцям і на втіху їх батькам.

Депутат обласної ради Сергій Охонько зазначає, звернення щодо встановлення дитячих майданчиків продовжують приходити на його ім’я, і допомога у цьому питанні надається поступово.

«Ми були б дуже раді забезпечити всіх діток таким подарунком одночасно, але робимо все, що у наших силах і можливостях. Дуже вдячний громаді, яка проявляє ініціативу і бажання змінювати свою вулицю та двір на краще і вкладає в це свої сили та час. Як вже неодноразово говорив у коментарях – разом можливо все, головне мати бажання», – зазначає депутат.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.