Ніжинські поліцейські відвідали вертіїївських школярів

Ніщо так не допомагає дітям зрозуміти суть професії, як безпосереднє спілкування з людьми, які вважають свою роботу своїм покликанням.

Сьогодні, 15 травня учні Вертіївської ЗОШ запросили до себе поліцейських. Наряд прибув на подвір’я школи у повній амуніції, на красивому службовому автомобілі.

Спочатку діти чемно слухали про те, як необхідно виконувати правила дорожнього руху, допомагати старшим, бути ввічливими та слухняними учнями, проте цікавість до спецзасобів та автомобіля з «мигалками» врешті взяла гору. Набагато цікавіше, коли можна приміряти, помацати, роздивитися, посидіти у салоні службового авто, яке приймало участь у не одній яскравій «погоні» за правопорушниками. Допитливі дітлахи буквально завалили поліцейських запитаннями: «А в бронежилеті не жарко?», «А з пістолета стріляти складно?», «А чи можна на службовому автомобілі наздогнати крутого «мерса»?». Поліцейські ледь встигали відповідати! Дали приміряти бронежилет, каску, потримати кайданки. У стрільбі з пістолета, щоправда, маленьким школярам потренуватись не вдалося, проте ніхто не засмутився.

Надзвичайно тішить, що на запитання чи хочете ви у майбутньому стати поліцейськими, багато хто відповів – так. Хтось рішуче і сміливо, хтось скромно і замріяно.. Так тримати! Маємо надію, що з часом професія поліцейського ставатиме все більш престижною, а складна і відповідальна робота правоохоронців – почесною та високооплачуваною. Адже що може бути більш благородним для людини, ніж взяти на себе обов’язок охороняти інших, охороняти тих, хто потребує захисту.

 

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.