Традиційний мегамарш у вишиванках крокував Ніжином. ФОТО

Ще з давніх часів вишиванка відображала традиції, колорит та дух українського народу. У далеких походах нагадувала козакам про рідну землю, надихала на перемоги та допомагала не забути своє, рідне на чужині.

У четвер, 18 травня до Всеукраїнського Дня вишиванки у Ніжині відбувся вже традиційний мегамарш у вишиванках. Тож сьогодні крокуючи від Всіхсвятської церкви і до площі Івана Франка, з ніжинськими байкерами на чолі, та веселими жителями міста, мегамарш у вишиванках демонстрував любов ніжинців до національного вбрання та незгасимий патріотизм дружньої громади.

Пройшовши центральною частиною міста та зібравши навколо себе багатьох глядачів, святкова хода зупинилася біля будівлі виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У святковій ході взяли участь керівництво міста, працівники виконавчого комітету та охочі ніжинці. Найбільше ж було діток, що виглядало дуже зворушливо. Треба відмітити, що в цьому році один з організаторів заходу Володимир Хоминець запропонував ніжинцям взяти участь у флеш-мобі, вишикувавшись у карту України.

Після флеш-мобу всі колективного виконали Національний Гімн України.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.