Ніжинців запрошують на Музейну ніч

Найближчими днями у Ніжині відбудеться Музейна ніч. Нагадаємо, в минулому році в програмі Ніжинської музейної ночі були: виставка-продаж виробів майстрів, майстер-класи митців, виступи співаків та музикантів, лицарські бої, вуличні лекції.

Найбільш визначною частиною заходу став музейний квест. Його учасники, а це за підрахункам – 165 чоловік, мали обійти 3 відділи музею: художній, історичний, природничий, Музей «Ніжинська поштова станція» та Музей рідкісної книги. Там відвідувачі мали знайти відповідь на поставлені запитання квесту. В кінці відбувся розіграш призів між учасниками. Неабиякі враження справила екскурсія „Ніжин містичний” нічним містом під смолоскипами. Її учасники почули моторошні історії та легенди, які передавались поколіннями з уст в уста. Не залишила поза увагою відвідувачів і лекція-перезентація результатів археологічних розкопок міста „Ніжин повернутий з небуття”. Загалом, тієї ночі, вулиці Ніжина як ніколи були заповнені людьми, які поринули в чаруючу атмосферу  міста.

Тому всіх запрошуємо 23 травня відчути неперевершену атмосферу Музейної ночі в Ніжині. Початок о 21 годині біля майданчику навпроти художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.