На дві години вся Європа «перенеслась» до Ніжина. ФОТО

19 травня вулиця Гоголя у Ніжині перетворилась на «Європу». Увагу місцян привертали творчі локації, мови різних країн світу, драйвова музика, танці, конкурси. Тут можна було почути пісні та вірші на різних мовах, і перенестись на деякий час у Європу, от тільки навкруги виявились не офіційні делегації європейських країн, а учні ніжинських шкіл, котрі з нагоди святкування днів Європи в Україні подарували ніжинцям унікальну святкову програму. Також свої таланти дарували присутнім творчі колективи міського будинку культури.

Цю європейську атмосферу доповнили місцеві майстри, котрі продемонстрували ніжинцям свої найкращі роботи. Кожен бажаючий міг побачити майстер-класи та виставки готових виробів. Студенти ніжинського медичного коледжу перехожим пропонували безкоштовно виміряти тиск, аби дізнатись про стан свого здоров’я. У свою чергу, Ніжинський коледж культури і мистецтв створив справжню творчу майстерню, де художник малювали портрети, а музиканти грали на гітарах. Піднімала настрій ніжинцям і команда „Master Dj”. Зібрані ними кошти мають піти на благодійність.

Протягом офіційної частини заходу, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко вручив подяки 9-ти шкільним європейським клубам за активну участь у загальноміському святі присвяченому Дню Європи в Україні.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.