Коли вирішиться “тротуарне питання” по Московській?

До редакції сайту «Нежатин» звернулися мешканці багатоповерхівки №13 Б по вулиці Московський, що неподалік зупинки «Зірочка» зі скаргою на відсутність асфальту на тротуарі біля будинку.

З їх слів, асфальт прибрали працівники Ніжинського водоканалу, коли лагодили трубопровід. І хоча той вже давно полагоджений, а асфальту й досі немає.

За коментарем з приводу термінів відновлення тротуару ми звернулися до Петра Лабузького, директора КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». За словами Петра Михайловича, роботи проводилися в холодну пору року, а тому відновити асфальтне покриття не було можливості. Наразі по Ніжину проводиться ямковий ремонт дорожнього покриття, тому водоканал вже домовився з Ніжинською ПШМК, аби до кінця місяця відновити цілісність тротуару.

Таке рішення було прийнято не з ціллю затягнути час, а з причини економії коштів підприємства. Адже в іншому випадку роботи можуть обійтись в «кругленьку» суму, адже потрібно було б викликати техніку, і витрачати кошти на ремонтні матеріали.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.