Ніжинці жаліються на годинні черги за довідками про склад сім’ї

18 травня в стінах Ніжинського міськвиконкому було як завжди людно, але особливу увагу привертала велика черга в коридорі першого поверху біля кабінету 4-А. Що привело людей до виконкому та чому їх так багато вони охоче розповіли.

Річ у тім, що Управління праці та соціального захисту населення розіслало громадянам прохання терміново прибути з паспортом та довідкою про склад зареєстрованих станом на травень 2018 року  у житловому приміщенні осіб. Отже терміновість, а також ризик втратити субсидії змусили громадян масово звертатись за довідками до міськвиконкому. Зрозуміло, що ажіотаж викликав великі черги та невдоволення містян. У черзі стояли, як молоді люди, так пенсіонери і навіть люди з інвалідністю. Пенсіонери жалілись журналістам, що в черзі чекають вже більше 2-ох годин, хоч і прийшли о восьмій годині ранку. Людей обслуговують дуже повільно, і це при тому, що довідки виписують двоє працівників. Окрім того, черга постійно зростає і десятки людей сидять в очікувані, яке, здається, перетворюється у “безкінечність”.

За словами Наталії Бойко, начальника відділу роботи з органами самоорганізації населення  та взаємодії з правоохоронними органами, у зв’язку з новою постановою Кабміну, оформлення довідок, як то кажуть, починається «з нуля». Тому управління праці та соціального захисту населення розіслало ніжинцям повідомлення про необхідність повторно принести довідку про склад зареєстрованих осіб в житловому приміщенні. Подібні довідки оформлюються за дві – три хвилини, але треба враховувати те, що люди беруть ці довідки не на одну сім’ю, або ж просять оформити ще ряд довідок в різні структури. Тому обслуговування може займати більше часу, але спеціалісти відділу намагаються якомога швидше допомогти кожному громадянину, приділяючи йому максимум уваги до його проблем та допомагаючи роз’яснити всі нюанси переоформлення субсидій. Також крім відділу в міськвиконкомі, головні спеціалісти відділу, працюють по мікрорайонам, там також громадяни нашого міста можуть оформити необхідні довідки:

– пункт самоорганізації населення по вул. Мигалівська (колишня вул.Куйбишева) 15 (біля пункту сімейної медицини)

–   пункт самоорганізації населення по вул.Воздвиженській, 72 (приміщення ЗОШ № 5)

–  пункт самоорганізації населення по вул.Редькінська,6-а (гуртожиток цегляного заводу).

 

У дні ж, коли Управління праці та соціального населення не працює, черг в міськвиконкомі немає.  Треба зазначити, на першому поверсі кабінет №4-а не єдиний, де видають довідки. При великому навантаженні видача довідок здійснюється у каб№9. Для мешканців багатоповерхівок та ОСББ довідки про склад сім’ї видають на 4 поверсі у кабінеті №48.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.