Під час богослужіння біля церкви Іоанна Богослова відбувся збір підписів за передачу його громаді

21 травня православна церква відзначає день пам’яті Іоанна Богослова. Це свято вважається одним з найзагадковіших в православному календарі.

Церква назвала Іоанна «Богословом» за божественні одкровення, які він приніс в світ. В іконографії євангеліст зображений глибоким, скромним, величним і духовним старцем з ніжними рисами обличчя і добрим поглядом. В очах Іоанна можна побачити безліч невимовних пророцтв. Православні християни свято шанують як ікону, так і діяння Божого угодника, завдяки яким він набув слави у всьому світі.

Тож, в це християнське свято було проведено службу біля церкви Іонна Богослова в місті Ніжині. Проводили її отець Олег Росколавов, отець Олексій, настоятель церкви «Утамуй мої печалі» та отець Василь з міста Носівка.  Святі отці, завершивши молитви до Бога, помолились за присутніх та окропили їх святою водою. Також відбувався збір підписів за звернення громадян м. Ніжина щодо повернення громаді та відкриття храму Іоанна Богослова, де зараз знаходиться архів.

«Громадяни міста Ніжина та віруючі релігійної громади  «Парафія Святого апостола Іона Богослова» просять Губернатора Чернігівської обласної державної адміністрації Куліча Валерія Петровича сприяти поверненню храму громаді, яка б мала можливість привести його у відповідне становище з ціллю проведення церковних богослужінь, а також для збереження, як культурної , так і архітектурної спадщини. Храм Іоанна Богослова знаходиться у центрі міста, який з часом  та після реставрації  його за допомогою громади  і місцевої влади стане окрасою Ніжина, міста. яке є одним  з семи чудес України. Нехай усім нам допоможе Бог відновити  цю святиню, в чому і ставимо свої підписи», – йшлось у зверненні.

Треба зазначити, що богослужіння біля храму проводяться у великі християнські свята з метою об’єднати людей навколо цієї церкви.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.