Алкоголь вночі не продаватимуть по всій області?

«Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян…».

Так починається рішення депутатів Чернігівської обласної ради, яким вони сьогодні рекомендували обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на всій території Чернігівської області в нічний час, з 10-ї години вечора і до 8-ї години ранку. Не стосується це обмеження лише «закладів ресторанного господарства».

Наразі про заборону продажу алкогольних напоїв не йдеться, адже подібні заходи може вводити лише місцева влада населених пунктів. Поки що це рішення має лише рекомендаційних характер. Тим не менше, вже на основі цього рішення найближчим часом у містах, селах та громадах області можуть бути прийняти відповідні рішення якими продаж алкоголю вночі таки заборонять.
Там, де продаж алкоголю вночі заборонять, мають бути розміщена інформація про таку заборону. Контроль за виконанням рішень депутати покладають на поліцію, яку просили активізувати роботу «з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях» та органи, які видають ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Забороняють продаж, як вказано в прийнятому рішенні,  з метою «попередження вживання серед населення алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв і пива, визнання здоров’я людини найвищою соціальною цінністю, зменшення порушень громадського порядку та кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші в нічний час».Gorod.cn.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.