У Ніжинських школах відлунав останній дзвоник

Лунає шкільний дзвоник віщуючи закінчення чергового навчального року. Для когось цей рік був перший, для когось стіни школи давали свій прихисток в останній раз. Але сьогодні для них всіх свято.

Гомінким струмочком близько восьмої ранку школярі та батьки стікаються до подвір’я школи. На вранішньому сонечку яскраво виблискують посмішки, але не у всіх…Покидаючи назавжди рідні стіни навчального закладу неможливо втримати сліз. Учні 9-х та 11-х класів розуміють, що шкільне, дитяче життя завершилось і попереду чекає таке бажане доросле.

У Ніжинську ЗОШ№15 на свято останнього дзвоника також завітали поважні гості: Народний депутат України Олександр Кодола, заступник міського голови Григорій Олійник, депутат міськради Андрій Гомоляко, заступник начальника Управління освіти Надія Пономаренко.

На шкільному подвір’ї лунали зворушливі пісні та вірші, школярі виконували чудові танці, атмосфера була наповнена радістю та сподіваннями на світле майбутнє.

Ще один рік минув і цей рік був важливим етапом в життя кожного школяра. Він ніколи не повториться, але завтра має бути кращим ніж вчора..

Лілія Журко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.