Українцям повідомили, коли скасують військовий збір

У відповідності з Податковим кодексом військовий збір встановлено тимчасово

Тимчасовий військовий збір в Україні може скасувати Верховна Рада при завершенні реформи Збройних сил України. Про це повідомили в Міністерстві фінансів, коментуючи питання скасування військового збору в зв’язку з завершенням антитерористичної операції в Донбасі.

У міністерстві нагадали, що відповідно до Податкового кодексу України військовий збір встановлено тимчасово – до набрання законної сили рішенням парламенту про завершення реформи ЗСУ.

“Стягнення військового збору може бути скасовано у разі прийняття і вступу в силу відповідного рішення Верховної Ради України”, – йдеться в коментарі прес-служби Мінфіну.
Як повідомлялося раніше, в минулому році надходження від військового збору в порівнянні з 2016 роком збільшилися більш ніж на 30% і склали 15 млрд. Грн.

Нагадаємо, військовий збір в Україні введено з 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Платять такий податок фізичні особи-резиденти, які отримують доходи – як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Як раніше повідомляли «Коментарі», з’ясувалося, скільки кожен українець заборгував зовнішнім кредиторам. За оцінками Рахункової палати, в розрахунку на одного громадянина країни загальний обсяг держборгу виріс на 5,2 тис. Грн. – до 50,5 тис. Грн. на кінець 2017 року.

Джерело: comments.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.