Ніжинці, підтримайте наших бійців солдатськими стравами!

Що таке патріотизм? Кожен знає, що це любов до Батьківщини та готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї. Саме це зараз роблять наші брати, батьки та сини на Сході України. Захищаючи наші життя вдень і вночі, вони не покидають свої пости та не просять допомоги. Але кожен, хто хоч раз там побував розуміє, як скрутно інколи буває з примасами та звичними для кожного нас речами в тих умовах.

Ніжинська Всіхсвятська церква, зокрема отець Сергій Чечин та ніжинські волонтери-активісти не полишають бійців без допомоги. Проводячи постійно акції зі збору речей загального вжитку та продуктів, вони роблять неоцінену справу допомоги кожному українцю, адже підтримуючи бійців вони зміцнюють бойовий дух солдатів, які стоять на сторожі нашої з вами безпеки та миру.

Саме зараз прихожани та волонтери Всіхсвятської церкви звертаються до простих ніжинців за допомогою в підготовці чергового візиту в зону бойових дій.

Ніжинка Наталя Рудик розмістила в інтернет  спільноті “Солдатські страви – Soldiers’ meals” наступну інформацію: “Доброго дня, шановні співгрупники та просто друзі, знайомі. Наразі виникла потреба у нарізанні та сушінні хліба. У церкві Всіх Святих з панахід залишився хліб, батони – його треба перекришить і посушить( сухарики житні- 1см. на 1 см, приблизно, сухарі з булки – так як звичайні здобні сухарики: якось так) Сухарики вже посушені приносити назад до церкви, бажано щільно запакувати, щоб не відсиріли. В подальшому сухарики поїдуть разом з Сергієм Чечиним в АТО нашим любим захисникам. Хто має бажання допомогти ,ласкаво просимо. Церква відчинена кожного дня з 8.00 до 15.00. Наперед, дякую!”

Не треба забувати, що не буває маленьких добрих справ. Кожна малнька дрібниця це вагомий внесок у океан добрих справ, а нарізати та посушити хліб не займе багато сил та часу.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ніжинці, підтримайте наших бійців солдатськими стравами!

  1. Всім відомо, що Сергій Чечні їздить в АТО; щоб торгувати зброєю. Питання то поліції, як це можливо. А на кожного українського бійця міністерство оборони виділяє необхідні кошти на харчування. І не слід принижувати українську армію жебрами. Ганьба мародерам, які збирають гроші на АТО, щоб потім торгувати динамітом для глушіння риби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.