Муніципальну службу правопорядку хочуть створити в Ніжині

У Ніжині хочуть створити комунальне підприємство Ніжинської міської ради та виконавчого комітету «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА». Відповідний проект рішення був оприлюднений на офіційному сайті міської ради, а отже буде розглянутий профільними депутатськими комісіями. Практика створення муніципальної служби правопорядку існує вже в багатьох містах України, і має, в більшості, позитивні результати.

Серед головних завдань муніципальної поліції: накладання штрафів, забезпечення охорони громадського порядку, охорона комунальних об’єктів, надання правової та соціальної допомоги громадянам, забезпечення дотримання земельного та природоохоронного законодавства, благоустрою території, контролю за чистотою вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій. Крім того, такий орган має слідкувати за паркуванням автотранспорту, охороняти пам’ятки історії і культури. При всьому цьому, фінансується така діяльність з міського бюджету, а підпорядковується такий орган внутрішніх справ міській раді чи безпосередньо міському голові.

На створення такого підприємства з бюджету Ніжина має бути виділено 1 000 000 грн. Та чи підуть на це депутати, дізнаємось згодом.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.