Ніжинка з двома маленькими дітками потребує термінової допомоги

25 травня о 12:13 у Ніжині сталася пожежа, горів приватний будинок по вулиці Прилуцькій. Наразі сім’я з двома малолітніми дітьми залишилася без засобів для існування та одягу. Є такий вислів «В темні часи добре видно світлих людей» і наше місто тому підтвердження. Небайдужі ніжинці не залишилися осторонь біди своїх земляків.

Читати по темі: У Ніжині сім’я залишилась без даху над головою через пустощі дитини.

Зокрема у популярній інтернет спільності «Наш город Нежин» Андрій Шимко, модератор групи, звернувся до учасників із наступним проханням: «Шановні Друзі! В нашій групі ми не часто звертаємося до Вас за допомогою, але 25 травня цього року сталася трагедія в сім’ї Шуляк, котра проживає в місті Ніжин, вулиця Прилуцька, 71. Згорів будинок. На сьогодні жити в ньому неможливо. Віра Василівна Шуляк- мати двох прекрасних діток. Старший хлопчик Денис, йому 8 років, а маленькій Мілані – 5. Мама тяжко заробляла і складала копійки для ремонту будинку, працюючи цілодобово в Києві. Нарешті назбирала і зробила ремонт! Раділа вся сім’я… Але, так сталося, що пожежа знищила майже все. Речі, майно. В діток залишився тільки одяг в якому можна ходити зараз. Через це, звертаємося до всіх небайдужих! Давайте допоможемо родині! Потрібні речі для дітей хлопчик 8 років хлопчик та дівчинка 5 років. Кошти для ремонту можна пересилати на карту Ощадбанку
Номер телефону: 098 982 40 56. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу та за добре слово!»

Треба зауважити, що люди масово відгукнулися на заклик про допомогу. Запитували розміри одягу та взуття дітей. Подібне відношення до ближнього тішить, адже в такий ситуації може опинитися кожен, а разом будь-яке лихо долати легше.

На жаль журналістам “НЕЖАТИН” не вдалося зв’язатися з мамою та уточнити більш детальну інформацію, але всі бажаючі можуть привезти одяг та речі вжитку по вказаній адресі.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.