Світ казки ожив у Ніжинській центральній бібліотеці. ФОТО

31 травня у читальному залі Ніжинської міської центральної бібліотеки ожила справжня казка. Змогли створити таке диво учнів Ніжинської дитячої школи мистецтв при Ніжинському коледжі культури і мистецтв ім. М. Заньковецької: Злата Березенець, Поліна Костуюк, Єлизавета Большакова, Ірина Горлушко, Ярослава Тимошенко, Анна Тимко, Анастасія Івочко, Марина Остапець, Раміна Ігнатенко.

Виставка, що мала назву «Подорож до світу казок» була організована до Дня захисту дітей. Чому ж саме казка? Наставник юних художників Катерина Борисова пояснила, що зараз є дуже гостра проблема, коли діти дуже мало читають. Натомість підростаюче покоління більше захоплюються мультфільмами, сидить в мережі Інтернет, гра єв комп’ютерні ігри, забуваючи про радість справжнього дитинства – казки, у яких закладена глибока мораль. «Моє покоління було виховане саме на казках, і ті дітки, як навчаються у нашій школі мистецтв, вони також читають казки. У них розвивається фантазія, вони потрапляють у казковий світ, і переносять його у нашу реальність», – розповіла Катерина Борисова.

Тож всі присутні на виставці змогли перенестись у казковий світ, опинившись на мить в теплому, кольоровому, щасливому дитинстві. 8 робіт юних митців виконані на тонкому папері за допомогою гуаші, маркерів, гелевих ручок. Одна з робіт «Лісові казки. Дрізд і сова» виконана на тонкому папері в техніці «аплікація».

Директор бібліотеки Олена Єкименко привітала учнів школи мистецтв та їхнього вчителя Катерину Борисову з такою чудовою виставкою, побажавши кожному натхнення у створені нових шедеврів та втілення яскравих ідей.

Виставка діятиме місяць, тож кожен бажаючий може завітати до Ніжинської ЦМБ по вулиці М. Заньковецької, 8 (3 поверх).

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.