Маленькі ніжинці отримали свої перші дипломи (Фото)

Юні чарівні принцеси та джентльмени зібралися сьогодні востаннє у своєму садочку №9 «Лілея». Сьогодні в цих стінах відбувся казковий бал присвячений випуску дошкільнят старшої групи «Чомусики», які вже подорослішали та готові поринути у світ наук та відповідальності.
Наче тендітні квіточки весни кружляли дівчатка сьогодні у музичному вирії, а змужнілі хлопці підтримували їх у чарівному таночку. Лунали віршовані слова вдячності та любові до любих батьків та вихователів, що стали вже рідними та близькими.
Не тільки діточки радували всіх присутніх своїми виступами, але й батьки долучилися до святкування та разом з малечею брали участь у конкурсах.

Ніхто не зміг втримати сліз коли на величезному екрані всім присутнім продемонстрували фотографії із веселих та цікавих років у дошкільному закладі. Разом із вихователями дітлахи відвідували музеї та виставки, пожежну частину та пам’ятники нашого міста. Завдяки подібним невеличким фрагментам минулого всі вкотре переконалися, що дозвілля в стінах садочку було цікавим та насиченим.
Дуже емоційним виявився танець татусів зі своїми донечками. Наче сплячих красунь вони розбудили доньок та у своїх обіймах закружляли їх в таночку.
На останок всім випускникам вихователі Юлія Чорненко та Ірина Плюта разом з директором садочку Оленою Борисенко вручили дипломи про закінчення садочку та фотоальбоми із подарунками на згадку.
Хоча дітки покидали садочок назавжди, але вихователі все одно запрошували своїх вихованців не забувати їх та інколи приходити в рідні стіни.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.