Об’єднавшись, ніжинці “оживили” стіни дитячої поліклініки

 

 

 

 

З чим асоціюється у нас лікарня? З темними та непривітними коридорами, сірими стінами та відсутністю будь чого цікавого. Та все це не про Ніжинську дитячу поліклініку.

Ще минулорічною весною стіни Ніжинської дитячої поліклініки прикрасили милі та добрі малюнки, які виконали наші художниці Юлія Петренко, Олена Пятачук, Ніна Кущенко, Ірина Алтухова, Євгенія Липовецька. Також долучилася до розпису стін сім’я Старостенко. Але кожному з нас зрозуміло, що без фінансової допомоги втілити такий чудовий проект було б не можливо, тому майстриням активно допомагали меценати в ролі яких виступили: міський голова Анатолій Лінник, депутати міської ради – Сергій Дзюба, Олександр Шалай, Андрій Гомоляко, Іван Коробка, Юрій Хоменко, Олександр Ігнатюк, Костянтин Смалій, Олександр Безпалий, депутати обласної ради – Сергій Охонько, Валерій Гавриленко.

За свій внесок в добробут ніжинських дітей та за активну життєву позицію сьогодні, 14 червня, було вирішено нагородити подяками всіх тих, хто доклав зусиль для здійснення незвичайного та красивого проекту. Вручення пройшло на першому поверсі дитячої поліклініки, а далі всі присутні змогли оцінити неперевершений талант наших майстринь на другому поверсі.

Головний лікар Ніжинської ЦМЛ Олександр Костирко зазначив, що подібна ініціатива добре демонструє позицію народних обранців, що спрямовують свої зусилля на допомогу тим хто цього потребує в першу чергу – дітям.

Обласний депутата Сергій Охонько наголосив, що подібні проекти завжди мають бути на першому місті, та пообіцяв надалі підтримувати значущі для громади ініціативи.

Лілія Журко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Об’єднавшись, ніжинці “оживили” стіни дитячої поліклініки

  1. Извините конечно,но так коверкать фамилию АЛТУХОВА,это как минимум неприятно .Уважаемые журналисты,если вы что-то недослышали -перспросите ,а не выставляйте в сеть статью с испорченными данными .Вам никто и ничто не мешает этого сделать.И еще НЕ УДАЛЯЙТЕ комментарии если хотите знать, что думают о ваших статьях !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.