У Ніжині пройшов майстер-клас з ручного ткацтва

 

 

 

 

17 червня в художньому відділі НКМ ім. І. Спаського пройшов майстер-клас з ручного ткацтва (створення гобелену) від ніжинської художниці Євгенії Липовецької, члена Національної спілки художників України, викладача Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, учасниці мистецького проекту «Золотий фонд нації» повідомляється на сайті Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського.

Професійну освіту художниця здобувала в Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. М. Заньковецької (2004-2008), Полтавському національному педагогічному університет ім. В. Г. Короленка (2014-2016), Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. На думку Євгенії, технічна досконалість і чітке розуміння ідеї – дві обов’язкові складові для художника. У своїй творчості вона звертається до витоків традиційного українського мистецтва, праслов’янських мотивів, сакральних етнічних символів, органічно поєднуючи їх із сучасним художнім мисленням. Щиро дякуємо художниці за проведений майстер-клас!
Запрошуємо жителів і гостей Ніжина відвідати персональну виставку гобеленів і текстильних композицій Євгенії Липовецької «Творча мить душі», яка триває в експозиційній залі художнього відділу за адресою: вул. Батюка, 6 (тел.: 2-36-96).

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.