Слідами маленьких, ніжинських дослідників (фото)

 

 

 

 

“Пригоди кожен день”- саме такому дивізу слідують наймолодші вихованці Ніжинського будинку дітей та юнацтва, що займаються у школі  “Паростки”. Хоча за вікном літо та маленькі чомусики радо пізнають навколишній світ та зокрема різні сфери нашого славетного міста.

У супроводі педагогів НБДЮ гуртківці разом з батьками відвідали ряд цікавих екскрусій.

Змістовну та цікаву подорож здійснили дітлахи на летовище та у музей Спеціального авіаційного загону МНС.  Найприємнішим моментом екскурсії було відвідування кабіни літака, де можна було посидіти на м’яких кріслах та відчути себе участником невеликої пригоди.

Також малеча зі Школи “Паростки” НБДЮ відвідала унікальний музей «Ніжинська поштова станція», щоб дізнатись багато цікавого про розвиток поштової справи на території України – про те, як у давнину гінці доставляли князівські грамоти, як козаки везли донесення війська Запорізького. А ще малюки із захопленням розглядали макет станції ХІХ століття, марки, конверти, листівки та старовинні речі подорожнього побуту: чорнильниці, лампи, піддужні дзвоники, свічники, старовинний стіл із самоваром та чайним посудом, лави, скрині, дорожні валізи та інші експонати цього чудового музею.

Допитливі “Паростки”  завітали до гостинних ніжинських археологів. У справжню середньовічну атмосферу занурились найменші відвідувачі Археологічної польової школи на базі Ніжинської археологічної експедиції на території поселення Магерки-І. Дітлахам було дуже цікаво відчути себе лицарями, лучниками, ковалями, гончарами та дослідниками історії.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.