Інвестор хоче осучаснити котельню ніжинської школи

 

 

 

 

Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. №14 отримала чудову можливість реконструювати шкільну котельню до початку опалювального сезону. Дане питання розглядалось на профільних засіданнях депутатських комісій з соціально-гуманітарних питань.

Приватне підприємство «Тепло-Енергія Плюс» запропонувала адміністрації навчального закладу співпрацю та проведення реконструкції котельні школи з подальшим наданням послуг з теплопостачання. Даний інвестор встановить котельне обладнання на альтернативному виді палива (щепка та відходи з елеваторів). На основі попередньо отриманих даних від Управління освіти щодо прямих витрат по теплопостачанню ЗОШ І-ІІ ст. №14, економічний ефект становитиме 157, 7 тис грн.  в рік  а це 20,6%. Підприємство мас намір надавати послуги з виробництва теплової енергії протягом 10 років. І протягом 3 років зобов’язується надавати послуги з виробництва теплової енергії з економією в розмірі 15% до витрат з використанням природного газу.

Для ЗОШ №14 – це чудова можливість, адже в будівлі даного закладу планується відкрити дитячий садочок та пункт сімейної медицини.

Зазначимо,  що дане підприємство з 2015 року підприємство надає послуги з виробництва теплової енергії на альтернативних видах палива Державному професійно-технічному навчальному закладу «Ічнянський професійний аграрний ліцей» Після проведення реконструкції котельні підприємством було встановлено обладнання потужності 300 кВт виробництва заводу торгової марки «КЛЮЕІЬ». Виробництво теплової енергії становить 580 Гкал.

Пізніше, в 2016 році підприємство провело реконструкцію котельні із встановленням твердопаливного котла потужністю 600 кВт в КЗ «Куликівська ЦРЛ». Виробництво теплової енергії становить 870 Гкал.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.