День йоги у Ніжині відзначили масовим тренуванням. ФОТО

 

 

 

 

Уже третій рік поспіль 21 червня у Ніжині відзначають Міжнародний День йоги. Це свято затверджено асамблеєю ООН у 2015 році за ініціативи прем’єр-міністра Індії Наредра Моді. Для самих же ніжинців воно стало гарною традицією і гарним приводом об’єднатись на шляху до здорового способу життя.

Цьогоріч більше сотні жителів міста, від великого до малого, зібрались на центральному стадіоні «Спартак». Ініціативу в проведенні свята спорту проявили фітнес-центр «Позитив» на чолі з його директором Галиною Арвахі, Чернігівській центр Йоги Української Федерації Йоги, Ніжинська міська рада та Відділ з питань фізичної культури та спорту. Приєднались до занять й інші заклади фізичного виховання: КДЮСШ «Спарта», Федерація «Шотокан карате», спортивний клуб «Твій тренажерний зал «Спарта».

У проведенні заходу організаторам допомогли Народний депутат України Олександр Кодола та депутати Чернігівської обласної ради Наталія Копиця та Сергій Охонько. Серед тих, хто виявив бажання займатись йогою, були як досвідчені спортсмени, так і новачки.

Директор фітнес-центру «Позитив» Галина Арвахі, яка вже більше 10 років займається йогою, зазначає, що найскладніше  – розстелити килимок, а далі немає жодних перешкод для занять йогою, адже вона доступна як 3-річнй дитині, так і тим, кому за 70. Досвідчений інструктор завжди підбирає вправи для людини, яка прийшла до неї на заняття. Дуже приємно, що ніжинці приєднались до масових тренувань, і можна з впевненістю сказати, що Ніжин – місто здорових людей.

Наприкінці свята йоги про враження від тренувань ведуча заходу Антоніна Купрій запитала депутата обласної ради Сергія Охонька. Він зазначив, що йога – це перш за все гармонія, яка, зважаючи на нинішні темпи життя, допомагає почути своє тіло і свої внутрішні відчуття, тим самим зміцнивши духовну сферу. Поділився думками і депутат міської ради Іван Коробка. Він зауважив, що йога допомагає побороти стрес і налаштуватись на спокій, тим самим зберігаючи здоров’я, на яке впливають переживання людини і щоденні проблеми.

Загалом всі ніжинці отримали задоволення і відкрили в собі нові можливості.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.