В Україні стартує соціальний проект про дітей-сиріт

 

 

 

 

Соціальний проект “Дорога додому” матиме на меті допомогти дітям із дитячих будинків опинитися в люблячих сім’ях. Ведуча та авторка програми, відома акторка Римма Зюбіна розповідає, що у неї давно була мрія створити програму про дітей, які живуть у дитбудинках.

Адже колись вона хотіла всиновити дитину, але не вистачило сміливості.

“Я перечитала багато інформації і зіткнулася із тим, що на всіх сайтах я бачу лише фотокартку дитини, дуже часто – неякісну та застарілу. Мені як усиновителю не вистачало інформації і, на мій погляд, це було несправедливо щодо дітей, вони повинні виростати в сім’ях. Так виникла ідея створити програму, яка б розповідала та показувала більше про діток-сиріт”, – поділилась Римма.

За її словами, ідея програми – це візитівка про кожну окрему дитину, її історія. Героями є діти різного віку.

“Ми їздимо по дитячих будинках, входимо з дітьми в контакт, спілкуємося, адаптуємо їх до камери, зйомок. Щоб дитина виглядала природно, такою, як вона є в житті. Всі малі діти – милі, гарні, але я в такому захваті від дітей, яким по 12-16 років – вони повноцінні, вже дорослі, зі своїми вподобаннями, смаками. Є хлопчик-філософ, який усе прочитав – від Ніцше до Гайдеггера”, – розповідає ведуча.

Римма розповідає, що одного героя програми “Дорога додому” уже всиновила сім’я із Канади.

“Для мене немає обмежень – за кордон всиновлюють дитину чи ні, головне – щоб діти росли у сім’ях, де їх люблять”, – каже авторка програми.

Програма “Дорога додому” виходитиме на телеканалі UA.TV російською мовою щопонеділка. А невдовзі проект переглядатиметься також українською, англійською та арабською мовами, пише rubryka.com.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.