Коли у Ніжині відкриють новий м’ясний павільйон?

 

 

 

 

Із неофіційних джерел журналісти сайту NizhynNews дізналися про те, що найближчим часом ніжинці нарешті матимуть змогу купувати свіжу свинину, телятину та курятину в новому сучасному м’ясному павільйоні. До того ж, всі так звані домашні копченості, які наразі продоються на базарі, також продаватимуться в новому мясному павільйоні. В приміщенні також продаватимуть різного роду приправи до страв. Про це журналістів повідомили працівники ринку.

На цю подію мешканці 70 тисячного Ніжина чекали вже давно. Більше трьох років тому підприємці почали здійснювати свою торгівлю у тимчасовій споруді, на території ніжинського базару. А м’ясний павільйон, який існував на базарі не один десяток років, почали реконструювати, а точніше, його взагалі знесли та його місті розпочалося будівництво вже нового модернізованого м’ясного павільйону.

Жителі Ніжина вже не можуть дочекатися, коли ж двері приміщення відкриються для покупців. Адже ті умови в яких наразі продається свіже м’ясо не влаштовують ні продавців, ні покупців.

В середині приміщення стіни та підлога дерев’яні і  прибиральникам дуже важко виконувати прибирання та приводити кожного дня саме приміщення  в більш менш прийнятний санітарний вигляд, адже за ці роки жир та кров вже в’їлися у стіни та підлогу приміщення і це дає свої результати неприємним запахом, який дуже відчувається, особливо коли на вулиці сира погода. Відомо, що торгівля в павільйоні здійснюється до 14 години, про те, проходячі біля павільйону десь о 18 годині можна побачити, як роботи по прибиранню приміщення киплять. А все для того, аби продавці наступного дня вже о 6 ракну мали змогу зайти до приміщення, в якому будуть дотримані більш менш санітарні та гігієнічні норми.

Продавці також намагаються притримуватися санітарних норм, про те в таких умовах це досить складно.

Що говорити про новенькі столи та прилавки, які можна обробити відповідним розчином, і вони враз набудуть санітарного, гігієнічного та естетичного вигляду.

До того ж, новий павільйон буде оснащений системою кондиціювання та  належної вентиляції приміщення. Це видно неозброєним оком зайшовши в середину нового павільйону.

На даному етапі робота в приміщенні по устаткуванню прилавків кипить, і скоріш за все найближчим часом двері нового павільйону для жителів, гостей та продавців даної продукції в Ніжині  відкриються.

Одне, чого побоюються підприємці, що для них коштуватиме – здійснювати торгівлю в таких комфортних умовах, і чи не вплине це на вартість м’ясної продукції, адже як відомо за комфорт потрібно платити. Тож, якою буде його ціна побачимо згодом.

Вікторія Коломійченко, фото автора

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.