22-річницю Конституції відзначили в Ніжині. ФОТО

 

 

 

 

У святковій залі Ніжинського Будинку культури 27 червня відбувся святковий концерт факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з нагоди Дня Конституції.

В ході урочистої частини всіх присутніх привітав міський голова Анатолій Лінник та вручив грамоти виконавчого комітету. У своїй промові він зазначив, що цей день важливий для кожного українця, адже отримавши в 1996 році Основний закон ми закріпили свою незалежність і зараз творимо нову історію розвиненої держави.

Оплесками зустрічали глядачі учасників заходу: хор «Світич», оркестр народних інструментів, хореографічний ансамбль «Забава», солістів Людмилу Пархоменко, Сергія Юскевича, Сергія Охонька, Ярослава Йотку, Ірину Шевченко, Світлану Подкользіну, Григорія Приходько, студента з Китаю Ван Чжи Біна. Патріотичні танці, співи, музика в кожному сколихнули гордість і любов до Батьківщини. Ми пишаємось своєю країною, своїми людьми, і намагаємось бути сьогодні кращими, ніж вчора, роблячи такою і Україну.

 

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.