Шкільний вальс у Сальному, що на Ніжинщині

 

 

 

 

Шкільний випускний – неповторна і дуже важлива подія в житті кожної людини. У суботу, 23 червня, своїх випускників вітав, відпускаючи у доросле життя  і бажаючи щасливої долі, Сальнянський НВК. Урочисту частину відкрили Випускники 2018 року, які увійшли до актової зали у супроводі батьків, як колись у  перший клас, не стримуючи емоцій – на очах блищали сльози. І не дивно, адже випускний бал – подія, яка свідчить, що  закінчується  дитинство  і відчиняються двері у доросле життя.

Центральним моментом урочистої частини було вручення атестатів, отримавши які, випускники  на знак подяки  провели премію  «Шкільний Оскар», де кожен вчитель і працівник школи отримав перемогу  у спеціальних номінаціях. Церемонія була справді дуже зворушливою, а фільм, який підготувала класний керівник,  Петрик Світлана Олексіївна, не залишив байдужими навіть гостей. Десятки зібраних фотографій,  на яких випускники ще зовсім маленькі дітки і водночас вже дорослі юнаки і дівчата, вказують на те,  настільки по-батьківському ставилась класний керівник до своїх вихованців, зберігаючи кожну світлину, фіксуючи кожну емоцію. Надзвичайним сюрпризом стала й пісня, яку виконала класний керівник в подарунок для своїх дітей, здавалось, що в ту пісню Світлана Олексіївна вклала всю душу і випускники це відчули – в їхніх очах з’явились сльози розчулення та вдячності.

Привітати випускників завітало багато гостей. Так, до вітального слова долучився начальник відділу освіти – Віктор Кільовий, також випускників привітала місцева агрокомпанія «УкрАгроРозвиток»,  яка в усьому і завжди підтримує села новоутвореної Лосинівської громади. Представники агрокомпанії побажали випускникам завжди досягати поставлених цілей, а крім словесного привітання, вже традиційно,  (третій рік поспіль), подарували довгоочікувані і такі необхідні у повсякденному житті подарунки – смартфони, подякували й класному керівникові, Світлані Олексіївні, яка вклала титанічну працю, сили і натхнення у навчання й  виховання випускників.

Завершилась урочиста частина  спільною піснею випускників і щирими батьківськими обіймами із класним керівником. Цього дня випускники перегорнули ще одну сторінку життя і  вже скоро починатимуть новий розділ своєї життєвої історії.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.