“Сумнівний” обрахунок пасажиропотоку в Ніжині

 

 

 

 

24 і 26 червня у Ніжині проходив обрахунок пасажиропотоку. Місцеві активісти стали свідками цього процесу і висловили сво невдоволення у мережі Фейсбук.

Так, наприклад, Олександр Максимець розповідає: “Нинішня ситуація з обрахунком пасажиропотоку в Ніжині нагадала мені одну історію, коли один мій товариш на першому курсі проживав в гуртожитку в одній кімнаті з п’ятикурстником. Той зловживав алкоголем, але був в гарних відносинах з адміністрацією.
Так от…
З майже випускником не можливо було ні про що домовитись і навіть страшно було залишати цінні речі в кімнаті.
Скинулися на придбання нових колонок до комп’ютера, купить якусь рухлядь на барахолці, а виправдовуватиметься, що зараз ціни такі і т.п.
Взяв гроші на продукти для спільного вжитку, прийшов серед ночі ледь стоячи на ногах від алкоголю, скаже що “була така ситуація, де по іншому ніяк…” А коли на вихідні залишиться сам в кімнаті, то недорахуєшся речей, яких він ніколи не брав і в очі не бачив.
Та коли увірвався терпець і його притисли за горло, то відразу побіг жалітися і кликати на допомогу вахтера і черговий наряд міліції з яким він частенько розпивав пляшечку другу пива, а іноді і чогось міцнішого.
І перед першокурсником постав вибір: або йти на квартиру, або дочекатися, коли його сусід отримає диплом та поїде сам, або…

Схожа ситуація зараз і в Ніжині з міською владою.
На транспортній комісії обговорювали питання по обрахунку пасажиропотоку. Він мав бути в період міжсезоння: 2 тижні серпня та 2 тижні вересня.
Ніби погодились і знайшли офіційну структуру, що візьме на себе відповідальність. Але пасажирооблік розпочався на два місяці раніше, коли місто напівпорожнє, адже студенти, які складають 15% населення виїхали, хто на підробіток, хто на відпочинок, хто додому. Окрім того, зараз період відпусток.
І взагалі багато хто вибирає піші прогулянки.
Сам обрахунок не витримує жодної критики – 150.000 грн. Куди ?!!!!
2 студента на 7 автобусів по 39 маршруту.
По 2 маршруту нікого нема. По 7 після обід бланк заповняє сам водій. Вибачте, але такі результати не те що не можуть бути об’єктивними, тут треба проводити розслідування по недоцільно використаним коштам!!!
P.S.
На фото кінцеві зупинки
Заводська/Космонавтів.
На місці, де ввтобуси, які відправляються, ніде немає статистів.
Зустрів тільки двох студентів, які сумлінно рахували пасажирів, але тільки з другої половини дня”.

Поділилась своїми спостереженнями і Світлана Борисюк: “У перший день обчислення пасажиропотоку в Ніжині тричі користувалася маршрутом 39 у період 14-16 год. Далі спостереження і пряма мова.
На двох маршрутках реєстраторів пасажиропотоку не було.
У маршрутці за ном 32-58 з кінцевої (Гуньки) сиділи дві студентки: одна – працювала, інша – пересіла з іншої маршрутки і не тримала у руках бланки для реєстрації.
Наша розмова:
Хто давав інструктаж, як заповнювати?

–  Ніхто.
Де взяли бланки?

– Видав водій.
Як потрапили на цю роботу?

– Позвонили з двох деканатів і запрпонували: півдня – 100 грн., весь день -200 грн.
Кому здаєти результати (бланки мають внизу графу для підпису “викладач”)?

– Маємо зателефонувати керівнику проекту (з Чернігова) і передати банки.
У мене не викликало довіри те, що я побачила.”

 

Дата засідання робочої групи по вивченню  з вирішення питання щодо обрахунку пасажиропотоку в Ніжині поки невідома, адже як зазначає начальник транспортного відділу Віктор Карпенко, нині ведуться обрахунки.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.