Про стан ремонту дорожнього покриття по Ніжину

 

 

 

 

Під час  розширеної оперативної наради при міському голові, яка відбулася 2 липня у великій залі міської ради начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко доповів, що був проведений тендер на виконання ямкового ремонту доріг по місту Ніжину, за результатами якого переможцем стало ТОВ «Ніжинська пересувна шляхобудівельна  механізована колона».

18 травня було розпочато виконання робіт по ремонту дорожнього покриття, у першу чергу відремонтовані в’їзди в місто з боку м.Прилук (вулиця Прилуцька – 589 м²) та м.Носівка (вулиця Носівський Шлях – 643 м²) та головну вулицю міста – Шевченка – 8300 м². Також паралельно проводились роботи по вул.Липіврізькій – 147,3м² та вул.Шепелівській – 41,1 м². 7 червня виконувались роботи по ремонту дорожнього покриття по вул.Набережній – 200м² та вул.Воздвиженській – 423,7 м², а минулого тижня було відремонтовано вул.Незалежності, вул.Корчагіна та вул.Батюка. Загальний обсяг робіт складає 10344,1м² на суму близько 3,8 млн.грн. Наступним етапом буде завершення робіт по одній із головних вулиць міста – вул.Московська та в’їзд у місто зі сторони с.Вертіївки та с.Колісників – вулиці Борзнянський Шлях, Овдіївська та вул.Челюскіна.

Також однією з пріорітетних задач є виконання ремонту вулиць, якими рухається пасажирський транспорт: вул.Комонавтів, вул.Василівська, вул.Журавська, вул.Козача, вул.Ващенка.

УЖКГ та Б був сформований перелік вулиць, які потрібно прогрейдерувати та підсипати у 2018 році (90 вулиць – відповідно до звернень громадян міста та депутатів міської ради).

З початку року були виконані роботи по грейдеруванню та відсипці вул.Сергія Шишка та дороги від вул.Шепелівської до кладовища «Козирівське».

Анатолій Миколайович також зазначив, що з держбюджету планується виділити 10,7 млн.грн. на проекти по ремонту доріг (вул.Думська, Некрасова, Незалежності, Коцюбинського, Гребінки), які управління подавало до обласної державної адміністрації на виділення коштів.

Джерело: nizhynrada.gov.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.