На Ніжинщині знайшли родину для лелеченяти

 

 

 

 

З таким питанням до нас звертаються часто, так як знають, що ми допомогли прилаштувати не одного покаліченого лелеку. Ось і 34-річна Наталія Ободовская з Вертіївки Ніжинського району днями зателефонувала:

– Неподалік від нашого двору на стовпі гніздо лелек. Там вивелися четверо пташенят. Одного батьки чомусь викинули. Мої діти (у Наталії їх четверо – 7, 6, 5 років і 4 роки. – Авт.) Підібрали його, принесли додому. Це було приблизно місяць тому.Увесь цей час ми бідолаху підгодовували – у нас тут недалеко копанка, ловимо йому жабенят і пуголовків. Але зараз там їх майже не залишилося, я вже не знаю, чим пташеня годувати. От би ви допомогли нам його кудись поселити.

Зазвичай в таких випадках ми радимо звертатися до Менського зоопарку, його працівники не одного знайденого лелеки прихистили. Однак, як то кажуть, зоопарк не гумовий. Ми в редакції згадали: в минулому році на схожу прохання відгукнувся чоловік, мовляв, у нього в Чернігові є господарство під лісом, він зміг би прийняти пернатого бездомиша. Зв’язалися з ним (свого імені благодійник попросив не називати).

– Того лелеки мені чомусь так і не привезли, – сказав. – Цього давайте візьму, нехай по двору ходить.

Далі його номер Наталії, вони зідзвонювалися і домовляться, як переправити лелеченя.

Аліна Ковальова, “ГАРТ” №26

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.