Почесний караул у Канаді змінили під звуки української пісні (відео)

 

 

 

 

На церемонії можна було помітити людей у вишиванках

Урочисту церемонію зміни почесної варти у Канаді провели під звуки української пісні. Відповідні кадри оприлюднив Посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці в Facebook.

“Це повинно увійти в золоту колекцію українських артефактів у світі. Канада. Зміна почесної варти біля парламенту під наше “…щоб шаблі не брали, щоб кулі минали…”, – сказав він.

Більш того, за словами Шевченка, сьогодні, 1 липня, в Канаді відзначають велике державне свято. “1 липня ця чудова країна відзначає свій день народження. Вітаю, друзі”, – підкреслив він.

На опублікованих кадрах можна помітити, що крім звуків української пісні, під час церемонії були присутні кілька людей у вишиванках, а також прапор України.

До речі, Канада ніколи не визнає анексію Криму. Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд в ході візиту в Данію.

“Ми виступаємо за те, щоб Україна відновила свою стабільність і далі йшла шляхом реформ. Україна дуже важлива, тому що ліберальна демократія і правила, які базуються на міжнародному праві, зараз під загрозою у всьому світі. І одна з баталій зараз відбувається на території України. Успіх реформ, важливий як для українців, і для всіх нас. Канада ніколи не прийме втручання і анексію Криму, тому що це серйозне порушення міжнародного права”, – заявила вона.

Джерело: То є Львів

 

Це відео має піти у золоту колекцію українських артефактів у світі. Канада. Оттава. Зміна почесної варти біля Парламенту під наше "…щоб шаблі не брали, щоб кулі минали…" 1 липня ця дивовижна (і найбільш українська поза межами України) країна святкує свій день народження! Вітаємо друзів, дякуємо Канаді і канадцям за приклад того, як жити гідно, у достатку, у злагоді із совістю, у гармонії з природою, у повазі всього світу і у великих успіхах. I дякуємо оркестру Церемоніальної Гвардії збройних сил Канади за цей фантастичний музичний подарунок. #HappyCanadaDay

Опубліковано Andriy Shevchenko Неділя, 1 липня 2018 р.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.