До уваги ніжинців, з’явився новий вид шахрайства

 

 

 

 

Якщо ви полюбляєте сидіти у парку або в іншому громадському місці та переглядати цікавинки в телефоні, то ця інформація буде вам корисною.

Схеми шахрайства з кожним днем удосконалюються. Для видурювання у людей цінних речей та грошей застосовуються різні хитрощі. На цей раз до протиправної діяльності було залучено неповнолітню дитину…

Одна з користувачок соціальної мережі Надія Єрємєєва поділилася прикрим випадком, який стався з нею прямісінько на дитячому майданчику. Читаючи статті у власному телефоні, Надія помітила, як до її телефону тягнеться рука. Піднявши очі, зрозуміла, що перед нею хлопчик 10-12-ти років. Жінка миттю сховала телефон до сумки, але хлопець не мав наміру здаватися. Зрозумівши, що вихопити телефон не вийде, хлопчик почав вимагати віддати «його» телефон.

Але здивування жінки стало ще більшим, коли на допомогу хлопцеві підійшли літні чоловік та жінка. Вони були досить пристойної зовнішності та стали на захист хлопця, погрожуючи викликати поліцію. Під час словесної перепалки та нечемних зворотів у бік жінки, хлопчик намагався влізти до сумки Надії та витягнути гаджет.

Надія вже готова була викликати поліцію, як одіозне тріо зникло з поля її зору. Жінка впевнена, що тільки звичка притримувати телефон зверху вказівним пальцем та уважність врятували її від грабунку серед білого дня.

Інцидент стався в Києві, але вже завтра такі схеми можуть діяти у Ніжині. Будьте пильними, адже «Спасіння потопаючого справа рук самого потопаючого»!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.