Українець на Олімпіаді геніїв у США відкрив п’ять нових видів грибів

 

 

 

 

Український школяр став учасником Міжнародної олімпіади у США. Вона тривала тиждень, з 10-го по 18-те червня, а потім хлопець одразу поїхав у Кам`янець-Подільський, для участі у Біошколі.

П’ять нових видів грибів для України. Їх відкрив 16-річний сумський школяр. Свою роботу представив в Америці повідомляє sumypost.com

Артем Міронець, учасник «Олімпіади геніїв» у США, говорить: «Взагалі, я знайшов п’ять видів грибів для України для 43-х у цілому. Я цим займаюся близько двох з половиною років, з середини 8-го класу. Це цікава робота, яку я буду продовжувати й займатись».

З 72-х країн світу Україну представили близько 15-ти учнів з різних міст. Любов до науки хлопцю прищепила мама. Вона сама за фахом – біолог.

Людмила Міронець, мати Артема, каже: «Вся родина закохана в біологію. Всі знають біологію. І менший син поступив у перший клас, запитали «Що ти хочеш у школі здобути?» , він сказав «Хочу вивчати біологію».  В Нью-Йорк не боялася відпускати. Бо була впевнена у тому, що прекрасна організація. Як тільки попередили, ще з березня місяця, почали присилати інформаційні листи, про те, як буде організоване. Детально були розписані всі умові проживання, харчування». 

Артем був переможцем та призером Всеукраїнських олімпіад, а також учасником конкурсу у Білорусі. Хоче стати генетиком й займатися наукою в Україні.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.