Коли на ніжинські дороги “ляже” розмітка?

 

 

 

 

Дорожня розмітка у місті – це одна з його візитівок. Адже, коли люди в’їжджають до населеного пункту, то звертають увагу на його інфраструктуру: стан доріг та бордюрів, дорожню розмітку. У першу чергу – це безпека для пішоходів, котрі переходять дорогу по зебрі, і яка має «кидатись» в очі водіям. Та поки що Ніжин цим всім не може похизуватися…

Ще весною, напередодні святкування Дня Міста, за новою датою на дорогах мали нанести розмітку. Ні місцеві мешканці, ні водії її так і не побачили. Тоді комунальні служби дані роботи відклали з причини майбутнього ремонту дороги.

За вікном літо, дорожнє покриття центральної частини міста відремонтоване та очікує новенького маркування. Коли можна очікувати яскраво-білих дорожніх розміток на ніжинських дорогах ми вирішили запитати у начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка. За його словами, ремонт доріг повністю буде закінчено приблизно через два тижні та по завершенню дорожніх робіт буде нанесено розмітку. Вартість нанесення розмітки буде відома по результату роботи.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.