Кому і чому в ніжинській міськраді підвищили зарплату

 

 

 

 

Хоча, в даному випадку мова має йти не про доцільність прийняття рішення зокрема міською радою, а про виконання міською радою Постанови Кабінету Міністрів України № 363 та застосування в подальшому деяких нормативно – правових актів у їх зв’язку з набуттям її чинності.

Так, з набуттям чинності даної Постанови № 363 від 10 травня 2018р.  “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268” мерам українських містголовам обласних та районних рад підвищили зарплату.

Про те, доречним було б зазначити, що згідно даної постанови підвищилася зарплатня і в держслужбовців, керівників структурних підрозділів, начальників відділів виконавчого комітету. Таке збільшення заробітних плат відбулося по всій Україні – згідно Постанови КМУ. Тож, виокремлювали одне місто, в даному випадку просто недоречно.

Не оминуло підвищення і міського голову Ніжина. Про те, підняття окладу міському голові жодним чином не можна вважати ініціативою зокрема міської ради. Оскільки, дане збільшення посадового окладу відбулося на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. №363.

Згідно постанови посадові оклади були підвищені всім працівників органів місцевого самоврядування.

Так, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. №363 під час чергового пленарного засідання Ніжинської міської ради були прийняті рішення про упорядкування умов оплати праці міського голови Лінника А.В., секретаря Ніжинської міської ради Салогуба В. В., першого заступника міського голови Олійника Г.М., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Осадчого С.О., Алєксєєнка І.В., Дзюби С.П., керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Колесника С. О., та встановити посадові оклади встановлені для посадових осіб органів місцевого самоврядування згідно з постановою Кабінету Міністрів України.

Зазначимо, що із 13 липня рішенням сесії міської ради кількість заступників міського голови буде зменшено. З посади буде звільнено Осадчого С.О.

Під кінець пленарного засідання Ніжинської міської ради від 26 червня міський голова Анатолій Лінник зазначив, що премії заступникам та посадовцям будуть зменшені, тобто, в даному випадку, всі видатки на оплату праці посадовцям здійснювалися і будуть здійснюватися в межах затверджених видатків на оплату праці, що вже було затверджено бюджетом на рік.

Вікторія Коломійченко для сайту NizhynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.