У Ніжині відкрили новий пункт сімейної медицини

 

 

 

 

Мережа закладів охорони здоров’я Ніжина – це 4 комунально лікувально-профілактичні установи.

До складу Центру первинної медико-санітарної допомоги входять 7 амбулаторій сімейної медицини, половина з яких – у віддалених мікрорайонах міста. Така мережа сімейних амбулаторій вкрай необхідна, особливо людям літнього віку, мамам з маленькими дітками. 9 липня було відкрито новий пункт сімейної медицини №8 за адресою: м.Ніжин, вул.Шекерогриніввська, 52-а(на базі ЗОШ №14).

З вітальним словом до мешканців мікрорайону та медичного персоналу звернувся міський голова Анатолій Лінник, який зазначив: «Знаючи, проблеми мікрорайону, ми взяли за мету в першу чергу налагодити медичне обслуговування. Тому пункт сімейної медицини, який ми сьогодні відкриваємо, є важливим кроком на шляху до покращення якості життя цього району міста. Відсьогодні не потрібно буде їздити до центру міста, щоб отримати необхідну медичну консультацію лікаря, пройти процедури у фізкабінеті, виміряти тиск тощо. Усі ці послуги надаватимуться безпосередньо тут».

 

 

Вітальні слова сказала і головний лікар КЗ «Центр первинної-медико санітарної допомоги» Оксана Калініченко, яка зазначила що для облаштування пункту сімейної медицини  використано кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та з міського бюджету міста Ніжина. Амбулаторія оснащена всіма необхідними приладами, а саме: електрокардіографи, УВЧ-апарат, тонометри, ваги з ростомірами, пульсоксиметри, офтальмоскопи, ваги дитячі, глюкометри, а також меблями, мережею інтернету, сучасною системою вентиляції та охороною.

Урочисто була перерізана стрічка і всі присутні могли на власні очі впевнитись, що новий Пункт сімейної медицини дійсно сучасно обладнаний і вже завтра розпочне свою роботу: у реєстратурі медичний персонал надавав довідку щодо графіку роботи лікарів, записував на прийом.

За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.