В Україні з’явився законопроект про кастрацію педофілів

 

 

 

 

У Верховну Раду після доопрацювання внесли законопроект №6607 про введення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього, і посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього.

Про це в середу, 4 липня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила юрист Анна Маляр, – пише Кореспондент.

За її словами, законопроект, який об’єднав депутатів різних політичних поглядів, допоможе захищати дітей від статевих злочинів. У разі прийняття законопроекту, буде створено реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього. Осіб, які поступають на роботу в дитячі установи, перевірятимуть через цей реєстр. Також посилиться відповідальність за статеві злочини проти дітей. Крім цього, введуть хімічну кастрацію як “добровільний захід медичного характеру”.

“А тут вже треба пояснення. Хімічна кастрація – це уколи і таблетки, які мають певний час дії (тобто це не довічно). Згідно із законопроектом, хімічна кастрація може застосовуватися тільки до осіб хворим педофілією. Факт хвороби підтверджує психіатр “, – написала Маляр.

Також повідомляється, що законопроект розділяє осіб, засуджених за статеві злочини проти дітей, на дві групи: здорові і хворі педофілією. Здорові будуть відбувати покарання згідно з вироком.

Хворі педофілією матимуть можливість частину терміну покарання добровільно замінити хімічною кастрацією.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.