На Ніжинщині діє табір, де хлопців навчають навичкам справжніх чоловіків

 

 

 

 

1–7 липня 2018 року громадська екологічна організація «Мама-86-Ніжин» у с. Мала Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області влаштувала «Військово-патріотичний табір «Доброволець».

Табір який став переможцем конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, за підтримки якого діяв табір, через svoboda.fm

В рамках проекту для учасників проведені історичні гутірки, заняття з основ надання першої медичної допомоги та правил поведінки в екстремальних ситуаціях, саперної справи, культури поводження зі зброєю, тактики тощо.

Також учасники переглянули патріотичні фільми, пограли в Теренову гру та Страйкбол.

У заході взяло участь 30 молодих людей старшого шкільного віку. Реалізувати проект допомагали ГО «Дозір «Крук», ГО «Вогонь відродження», ГО “«Бахмацька районна територіальна спілка товаришів-воїнів АТО» та Ініціативна група “Національний корпус”.

Проект реалізовано з метою виховання у дітей та молоді національно-патріотичної свідомості, розуміння необхідності та підготовки молодого покоління до оборони України від озброєних агресій з боку інших держав.

Джерело: nizhynnews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.