Верховна Рада вирішила відгородитися від журналістів

 

 

 

 

Регламентний комітет парламенту рекомендує Верховній Раді виділити окрему зону для журналістів в будівлі ВР. Так в Раді відреагували на недавній інцидент з зухвалою поведінкою журналісток в будівлі найвищого законодавчого органу.

Відтак пропонується на третьому поверсі Верховної Ради виділити зону під прес-центр і робочі місця для журналістів. Доступ на перший і другий поверхи будівлі пропонується зробити за службовими посвідченнями, тимчасовими і гостьовими квитками. Крім народних депутатів, потрапити туди зможуть представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації. Регламентний комітет також рекомендував розробити порядок позбавлення акредитації працівників ЗМІ за порушення законодавства або професійної етики журналіста.

Як повідомляють Українські новини, глава прес-служби апарату Ради Ірина Кармелюк уточнила, що в даний момент будь-яких обмежень для журналістів в кулуарах не намічається.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада скасувала акредитацію двом співробітницям ЗМІ за скандальне неповагу до парламенту. Одна з журналісток зробила фото в парламенті, демонструючи на камеру непристойний жест. Друга журналістка поплатилася за те, що на своїй сторінці в соцмережі прокляла депутатів.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.