У Ніжині вшанували світлу пам’ять Леоніда Москотіна

 

 

 

 

11 липня, на території ЗОШ №1, Ніжинська Спілка Ветеранів АТО та учні школи взяли участь у вшануванні світлої пам’яті Леоніда Москотіна, який три роки тому героїчно загинув під Донецьким аеропортом.

Нагадамо, Леонід Москотін – боєць “Легіону Свободи”. Солдат зведеної штурмової роти “Карпатська Січ” 93-ї ОМБ. Член Ніжинської міської організації ВО “Свобода”. Загинув 11 липня 2015 року під час бойового чергування біля донецького летовища в результаті вибуху ворожої гранати від осколкових поранень.

Леонід Павлович Москотін народився 14 січня 1956 року в с. Комарівка Борзнянського району Чернігівської области в родині вчителів та медиків. 1973 року Леонід Павлович закінчив Ніжинську середню школу №1 Закінчив хіміко-біологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту.

Націоналіст брав активну участь у громадсько-політичному житті. На початку 1990 року підтримав ідею незалежности України. З перших днів Майдану брав активну участь у Революції гідности. Не міг залишитись байдужим і тоді, коли почалась російсько-українська війна, на яку він зголосився добровольцем до “Карпатської Січі”.

Героя було поховано 14 липня у Ніжині.

Вдовою залишилася дружина Ольга, а без батька – донька Аделіна та син Орест.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.