Діти Ніжинщини радіють новій зоні відпочинку

 

 

 

 

«Клич друзів – майструємо разом!» Саме під таким гаслом 15 липня пройшов вихідний день у Вертіївській об’єднаній громаді. Жителі вулиці Ромашкова згуртувалися, аби облаштувати зону відпочинку для своїх дітей. Ініціативу місцевих жителів підтримав депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько. Аби допомогти громаді дооблаштувати зону відпочинку було придбано нові дитячі ігрові атрибути.

«Люди мають повірити у власні сили, у свою дієвість, активність, яка безперечно приносить результат. Громада має зрозуміти, що разом вони спроможні вирішувати найрізноманітніші проблеми та бажання», – додає Сергій Миколайович.
Тож розпочата справа має своє продовження. До раніше встановлених гойдалок місцевою громадою «приєдналися» нові атрибути. «Але це ще не кінець», – посміхаються місцеві жителі. Тепер вони налаштовані і на волейбольний майданчик, і навіть знайшли місце для гри у баскетбол. Активно «кликав» друзів для спільної роботи депутат районної ради Олег Іваненко. До такої приємної роботи, коли поруч тебе вже більше 10 дітлахів чекають на щось новеньке,  долучилися депутати Ніжинської районної ради від ВО «Батьківщина».
До речі, місцеві дітлахи вже й назву придумали одній з гойдалок – «Орлик» – ігровий коник просто неба.
Жителі нашої громади все частіше беруть активну участь у влаштуванні дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Зроблене своїми руками для власних дітей і онуків приносить задоволення, а дітям – міцне здоров’я та відмінний настрій.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.