Ніжинські квартирні баталії (відео)

 

 

 

 

13 липня до редакції сайту «НЕЖАТИН» звернувся ніжинець Сергій Бойко, аби повідати історію своєї п’ятирічної боротьби з «бюрократичною машиною» та невтішні результати цієї боротьби.

Вже п’ять років він намагається приватизувати батьківську квартиру по вулиці Космонавтів, але це йому не вдається. Події останніх днів викликали у нього обурення.

Що саме трапилося, він радо розповів журналістам видання: «Намагаючись приватизувати квартиру з 2013 року, витратив купу нервів та коштів, адже деякі документи дійсні протягом певного терміну і коли спливає цей термін мені доводиться повторно сплачувати за їх оформлення.

Начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Ніжинської міської ради Оксана Лях пояснює небажання оформляти приватизацію тим, що в мене немає документів, які зникли дивним чином та підтверджують моє проживання за попередньою адресою Свободи, 27 до 1994 року.

В мене є підозра, що паспортний стіл та відділ приватизації свідомо знищили всі документи, що підтверджують моє право власності на будівлю по вулиці Свободи, 27, але тепер ця будівля приватизована моїми родичами, а мене наче і не було ніколи.

У черговий раз звернувся 5 липня до відділу квартирного обліку, приватизації житла з ціллю подати заяву на приватизацію квартири покійного батька, але до кабінету мене не пустили, не пояснюючи причин та прийняли заяву у коридорі. Коли я потрапив до кабінету та вимагав пояснення щодо причини ігнорування розгляду моєї заяви, то начальник відділу Оксана Лях спочатку кричала, що ніякої заяви не було, а потім порвала її та кинула на підлогу під стіл.

На мої протести та обурення вона викликала працівників поліції та сказала, що я застосовував фізичну силу до неї.

Після приїзду правоохоронних органів мене вивели до коридору та попросили написати пояснювальну записку. Поліцейські запропонували написати заяву, в якій я виклав всі факти ситуації, що трапилася. Начальник відділу Оксана Лях погрожувала звернутися до лікарів та за плату взяти будь-яку довідку, що буде засвідчувати нанесення їй уявних травм. Щоб захистити своє чесне ім’я та домогтися справедливості я звернувся до Ніжинської міської прокуратури та написав заяву. Сподіваюся компетентні органи розберуться в цьому питанні».

Журналісти сайту «НЕЖАТИН» звернулися за коментарем до Оксани Миколаївни Лях, начальника відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Ніжинської міської ради з метою взяти коментар стосовно ситуації, що склалась.

Оксана Миколаївна повідомила: «Сергій Павлович Бойко, житель міста Ніжина напав на мене, після чого я була змушена викликати працівників поліції». Більш повний коментар Оксана Миколаївна відмовилася надавати без присутності працівників поліції.

Наразі всі обставини справи вивчаються відповідними првоохоронними органами. Та як би там не було, ніжинці не мають забувати про людське відношення один до одного, поважати та не втрачати людську гідність.

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.