Ніжинське КП працює “на межі”, аби встигнути до опалювального сезону

 

 

 

 

На черговій нараді комунальників, яка відбулась 12 липня велась розмова про підготовку комунальних підприємств до нового опалювального сезону. Залишилось 3 місяці, а тому дане питання досить актуальне. Було зазначено, що по утеплюючим роботам підприємства готові на 22-28% через недостатню кількість кваліфікованих працівників.

Уцілому ж готовність складає 46%, але, як зазначає директор КП «СЄЗ» Микола Борисенкоо, підприємству дається це виликими силами. «Стараємось виконати всі роботи вчасно, аби ніжинці відчули тепло в будинках без затримки. Але працюємо нині «на межі», адже з необхідних на підприємстві 16 сантехніків-тепловиків, маємо 8, а це суттєво відчувається. Тому запрошуємо на роботу будівельників, кровельщиків, сантехніків-тепловиків і пропонуємо вигідні умови праці», – зазначає Микола Дмитрович. Бажаючі можуть звертатись за телефонами: 7-19-30; 7-19-40.

За прогнозами опалювальний сезон цього року ц Ніжині почнеться вчасно. У ТОВ «НіжинтепломережІ» також активно готуються і нині підприємство готове на 50%.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.