У Ніжині хочуть відкрити комунальне кафе для підлітків

 

 

 

 

У кафе продаватимуть салати, безалкогольні коктейлі, випічку. На депутатській комісії з житлово-комунальних питань чиновники Ніжинської міськради розглянули лист КТВП «Школяр». У листі була озвучена прохання передати на баланс підприємству нежитлове приміщення (аптека «Відродження» КП «Ліки України») для ведення господарської діяльності.

Відзначимо, що на місці, де раніше продавали ліки і медикаменти, «Школяр» планує облаштувати кафе для дітей підліткового віку. Там продаватимуть салати, безалкогольні коктейлі, випічку.
Директор КТВП «Школяр» Лариса Чернишова пояснює своє бажання відкрити тут кафе так:

«Наше підприємство працює під час навчального процесу. У період канікул або карантину «Школяр» перебуває на вимушеному «просте». Це ускладнює нашу фінансову і господарську діяльність. При створенні торгово-виробничого підприємства у нас не було ні статутного капіталу, ні комунального майна. Ми також приміщення, в якому перебуваємо, – орендуємо. Тому виникають деякі труднощі. Пропонуємо відкрити в Ніжині кафе для дітей підліткового віку. Це було б актуально, адже в місті підліткам ніде відпочити, тому молоде покоління вибирає собі альтернативу закладу, де продаються спиртні напої. А це неправильно ».

Чи запрацює в Ніжині кафе для підлітків, покаже час – зараз лист знаходиться на стадії вивчення і обговорення серед чиновників.

Джерело: ПравдаТут

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.