Українська Делегація ДСНС з робочим візитом перебуває у Федеративній Республіці Бразилія (відео)

 

 

 

 

З 16 по 20 липня представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій перебувають у Федеративній Республіці Бразилія, де ознайомлюються з операційними структурами Військово-пожежної служби Федерального округу (CBMDF) та її окремими підрозділами, що спеціалізуються на гасінні лісових пожеж та пожеж на об’єктах міської і промислової інфраструктури, а також на проведенні пошуково-рятувальних операцій. Захід організований за підтримки Бразильської агенції з питань співробітництва в країнах Латинської Америки, Карибського басейну та Східної Європи(ABC).

Хочеться нагадати, що наприкінці травня цього року бразильська делегація відвідала Ніжин з метою перейняти досвід Ніжинського авіаційного загону. Журналісти сайту “Нежатин” мали змогу особисто поспілкуватися з бразильськими військовослужбовцями під час екскурсії видатними місцями нашого міста.

Читати по темі: Військовий авіазагін Ніжина прийняв делегацію з Бразилії 

Окрім обміну професійним досвідом, представникам ДСНС також продемонстрували місцеві традиції, зокрема вечірню молитву в одному з підрозділів, що неабияк вразила українських рятувальників.

 

Делегація ДСНС з робочим візитом перебуває у Федеративній Республіці БразиліяЗ 16 по 20 липня представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій перебувають у Федеративній Республіці Бразилія, де ознайомлюються з операційними структурами Військово-пожежної служби Федерального округу (CBMDF) та її окремими підрозділами, що спеціалізуються на гасінні лісових пожеж та пожеж на об’єктах міської і промислової інфраструктури, а також на проведенні пошуково-рятувальних операцій. Захід організований за підтримки Бразильської агенції з питань співробітництва в країнах Латинської Америки, Карибського басейну та Східної Європи(ABC).Українська делегація вже відвідала Головний офіс спорідненого відомства у столиці країни — Бразиліа, ознайомилась із роботою місцевих кінологів та побувала на тренуваннях із гасіння лісових пожеж і порятунку на воді.Окрім обміну професійним досвідом, представникам ДСНС також продемонстрували місцеві традиції, зокрема вечірню молитву в одному з підрозділів, що неабияк вразила українських рятувальників.

Опубліковано Управління ДСНС України у Чернігівській області П'ятниця, 20 липня 2018 р.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.