Є можливість – нема бажання або У Ніжині затягують з вирішенням проблем

Чи думають у Ніжині про благоустрій? Питання риторичне і очевидне… Та ніжинцям від цього аж ніяк не краще, і ситуація по вулиці Синяківська тому яскраве підтвердження. Ще з радянських часів проходячи доріжкою, що з’єднує вулиці Шевченка та будинки по Синяківській, 75 А, Б, В, що з боку будівлі суду, сотні людей то оббивають ноги, то застряють в грязюці, то «тонуть» в калюжах. Окрім того, вздовж тропи росте аварійне дерево, яке може впасти кожної миті, та до нього комунальним службам також немає справи, хоча ті мають проводити обстеження зелених насаджень. З даною проблемою мешканці вулиці звернулись до депутата обласної ради віл ВО «Батьківщина» Сергія Охонька. Він у свою чергу написав офіційне звернення до міського голови Анатолія Лінника з проханням посприяти у вирішенні цього питання.

Відповідь міського голови вкотре довела, з вирішенням проблем у міській раді затягують, особливо, якщо ініціатива йде не від провладної партії. За його словами, мешканці Синяківської мають чекати реконструкції площі Франка. У ході ремонтних робіт, плити, що знаходяться біля входу в міськвиконком можливо будуть використані для облаштування проблемного тротуару. Та навіщо відтягувати, якщо для вирішення даної проблеми міському голові потрібно лише бажання.

Обласний депутат Сергій Охонько звернув увагу, що поки міська влада чекає реконструкції площі, просто неба, на сміттєзвалищі по Прилуцькій лежать елементи тротуару.

Чому їх не використати? Все тому, що ініціативи в Ніжині «караються». За останній рік жодна з ініціатив партійної організації ВО «Батьківщина» міською радою не були підтримані. А це і розробка стратегії, і облаштування системи «Безпечне місто», і будівництво водно-спортивного комплексу з двома басейнами та й головний економічний старт міста – будівництво логістичного центру на базі аеродрому. Ці піднятті питання гальмуються! Невже депутати від інших партій не розуміють, що хоча ініціатива і йде від ”Батьківщини”, виграє вся громада і вони самі, як мешканці та підприємці…

І поки буде такий підхід до ініціатив, ганьба міському голові та депутатам, які блокують вкрай важливі для розвитку, а можливо і для існування міста проекти…

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.