Відтепер ніжинці зможуть відчути всі переваги 4.5G

 

 

 

 

Набридло годинами очікувати скачування фільму на телефон? Паузи заважають насолоджуватись улюбленою музикою? Хочеш, щоб друзі та рідні отримували фото та відео миттєво? Бажаєш переглядати соцмережі та Instagram, не чекаючи завантаження? Мрієш, аби швидкість Інтернету в твоєму гаджеті випереджала твої думки? lifecell втілює всі твої мрії і дарує нові безмежні можливості в світі Інтернету.

Скажи «Досить!» повільному Інтернету і переходь на нову, до 5 разів вищу швидкість завантаження та до 10 разів вищу швидкість передачі даних завдяки технології LTEA dvanced Pro.

Різницяміж 4G і 4.5G – це еволюція у розвитку цієї мережі. lifecell має додаткові можливості об’єднувати різні діапазони частот (наприклад 2 600 МГц. і 1800 МГц) в один канал для зв’язку. Жителі 909 населених пунктів по всій території України вже мають доступ до мобільного Інтернету 4.5G від lifecell, і для багатьох він став альтернативою домашньому Інтернету. На даний час lifecell – єдиний оператор, який приніс цю  технологію в місто Ніжин.

Тепер і ви можете відчути всі переваги нового покоління зв’язку. 21 липня, жителі міста Ніжина та його гості з 12:00 до 20:00, прийшовши за адресою Гоголя 2А, зможуть прийняти взяти участь в промо-акції та випробувати 4.5G від lifecell. Кожен бажаючий зможе отримати УНІКАЛЬНІ спеціальні пропозиції:  45 ГБ інтернет-трафіку на 7 днів, 3 місяці безкоштовного користування музичним додатком  fizy та 50 ГБ хмарного сховища lifebox на такий самий термін. Також відвідувачі матимуть можливість відчути інші переваги від лідера нового покоління Інтернету 4.5G, побачити приклади цифрового майбутнього, придбати USIM-карту або замінити на неї свою стару SIM-карту lifecell.

Абоненти lifecell отримають послуги нової якості, які забезпечать зручне та швидке пересування Інтернет-простором. Вища швидкість передачі даних – це не єдина перевага, котру відчують ніжинці. lifecell відкриває доступ до користування найкращими діджитал- та фінансовими сервісами. Для бізнес-користувачів створені умови для більш зручної віддаленої роботи. Окрім того, поштовх до розвитку отримають сервіси як IoT, SmartCity, M2M, m-Health, e-Government,«розумний» будинок та інші.

Для того, аби скористатися всіма перевагами 4.5G необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою 4G/LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти, можна кількома способами: набравши номер *455#, зателефонувавши оператору контакт-центру lifecell за номером 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку «Mylifecell» або на сайті https://4g.lifecell.ua.

Картка USIM не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), але й має ще декілька переваг, зокрема більш високий ступінь безпеки та збільшений обсяг пам’яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними. Для зручності абонентів lifecell не встановлюватиме окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 3G+ та 4.5G буде тарифікуватися за однаковими цінами. Абоненти lifecell самостійно зможуть обирати, якою технологією користуватися в налаштуваннях смартфону.

Тож, ніжинці, не втрачайте можливість отримати послуги найвищої якості 4.5G від оператора lifecell, який постійно рухається вперед, аби ви рухались ще швидше. Усе, що потрібно – це прийти 21 липня за адресою Гоголя 2А. Промо-акція дасть старт запуску 4.5G на частотах 1800 МГц. у нашому місті.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.